Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

1.Şartlar

https://dizipalapk.com.tr/ adresinden erişilebilen bu Web Sitesine erişerek, bu Web Sitesi Kullanım Hüküm ve Koşullarına tabi olmayı ve yürürlükteki yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Bu şartlardan herhangi birine katılmıyorsanız, bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu Web Sitesinde yer alan materyaller telif hakkı ve ticari marka yasası ile korunmaktadır.

2.Kullanım Lisansı

Dizipal Apk’nin Web Sitesindeki materyallerin bir kopyasını yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için geçici olarak indirme izni verilir. Bu, bir lisansın verilmesidir, bir mülkiyet devri değildir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

  • materyalleri değiştirmek veya kopyalamak;
  • materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya halka açık herhangi bir teşhir için kullanmak;
  • Dizipal Apk Web Sitesinde bulunan herhangi bir yazılımı tersine mühendislik yapmaya çalışmak;
  • materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer tescilli notları kaldırmak; veya
  • materyalleri başka bir kişiye aktarmak veya materyalleri başka bir sunucuya “yansıtmak”.

Bu, Dizipal Apk’nin bu kısıtlamalardan herhangi birinin ihlali üzerine feshedilmesine izin verecektir. Fesih üzerine, görüntüleme hakkınız da feshedilecek ve basılı veya elektronik formatta olsun, elinizde bulunan indirilmiş materyalleri imha etmelisiniz.

3.Sorumluluk Reddi

Dizipal Apk’ın Web Sitesindeki tüm materyaller “olduğu gibi” sağlanmaktadır. Dizipal Apk, açık veya zımni hiçbir garanti vermez, bu nedenle diğer tüm garantileri reddeder. Ayrıca, Dizipal Apk, Web Sitesindeki materyallerin kullanımının doğruluğu veya güvenilirliği ile ilgili veya bu tür materyallerle veya bu Web Sitesiyle bağlantılı herhangi bir siteyle ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz.

4.Sınırlamalar

Dizipal Apk veya tedarikçileri, Dizipal Apk veya bu Web Sitesinin yetkili bir temsilcisi, bu tür bir hasar olasılığı hakkında sözlü veya yazılı olarak bilgilendirilmiş olsa bile, Dizipal Apk’ın Web Sitesindeki materyallerin kullanımı veya kullanılamaması ile ortaya çıkacak herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz. Bazı yargı bölgeleri, zımni garantiler veya arızi zararlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermez, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5.Revizyonlar ve Errata

Dizipal Apk’ın Web Sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotoğrafik hatalar içerebilir. Dizipal Apk, bu Web Sitesindeki herhangi bir materyalin doğru, eksiksiz veya güncel olduğuna dair söz vermeyecektir. Dizipal Apk, Web Sitesinde yer alan materyalleri herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. Dizipal Apk, materyalleri güncellemek için herhangi bir taahhütte bulunmaz.

6.Bağlantılar

Dizipal Apk, Web Sitesine bağlanan sitelerin tümünü incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının varlığı, sitenin Dizipal Apk tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bağlantılı herhangi bir web sitesinin kullanımı kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

7. Site Terms of Use Modifications

Dizipal Apk, Web Sitesi için bu Kullanım Koşullarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda revize edebilir. Bu Web Sitesini kullanarak, bu Kullanım Şartları ve Koşullarının güncel sürümüne bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz.

8.Gizliliğiniz

Lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun.

9.Geçerli Kanun

Dizipal Apk’nin Web Sitesi ile ilgili herhangi bir iddia, kanun hükümleri ihtilafına bakılmaksızın tr yasalarına tabi olacaktır.

[Total: 1 Average: 2]
Website | + posts

Ben Bülent Korkmaz, bu web sitesinin yazarı ve yaratıcısıyım. Bu web sitesinin arkasındaki amacım, en sevdiğiniz filmlerin ve TV'nin keyfini çıkarabilmeniz için size tüm Dizipal Apk Son Sürümünü (Reklamsız) sağlamaktır. Bunu yapmayı seviyorum çünkü ben kendim bu uygulamanın büyük bir hayranıyım. Öyleyse, tadını çıkarın!